Čak 178 gimnastičara na 4. međunarodnom turniru Sv. Mihovil

Gimnastički klub Dišpet povodom dana Grada Šibenika i njegovog zaštitnika, organizirao je 4. međunarodni turnir Sv. Mihovil.

Na turniru je sudjelovalo 16 gimnastičkih klubova iz Hrvatske, Slovenije i Bosne i Hercegovine i to zagrebački ZTD Hrvatski sokol, Sokol iz Slavonskog Broda, GK Samobor, Studenci iz Maribora, Novo Mesto, solinski Salto, GK Dubrovnik, GK Rijeka, GK Sokol iz Karlovca, sarajevska Bosna, GK Gymsolin, GD Zelena Jama iz Ljubljane, GK Split, GK Marjan, SGU Spartak iz Banja Luke i domaćin, šibenski GK Dišpet.

Čak 178 gimnastičarki i gimnastičara koje je pratilo 35 trenera te 12 sutkinja i 9 sudaca, natjecalo se u C programu u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici te u univerzalnom programu za mlađe kadete.

GIMNASTIČARKE
Mlađe kadetkinje
1. Mia Bajan (GK Samobor) 61,10
2. Jelena Kruhan (GK Samobor) 60,80
3. Ana KiaraPavić (GK Split) 60,50

Ekipno
1. GK Samobor 241,70
2. GK Split 239,00
3. SGU Spartak Banja Luka 227,40

Kadetkinje
1. Anna Zaikina (GK Marjan Split) 61,80
2. Sara Vlah (GK Marjan Split) 61,30
3. Sara Hruškovec (ZTD Hrvatski sokol) 61,20

Ekipno
1. ZTD Hrvatski sokol Zagreb 242,10
2. GK Marjan Split 241,50
3. GD Zelena jama Ljubljana 232,30

Mlađe juniorke
1. Nikolina Mičić (GD Zelena jama Ljubljana) 60,90
2. Maša Kontrec (GD Zelena jama Ljubljana) 60,10
3. Lucija Vlahov (GK Dišpet Šibenik) 60,10

Ekipno
1. GD Zelena jama Ljubljana 241,10
2. ŠD Studenci Maribor 233,00
3. GD Novo mesto 230,40

Juniorke
1. Živa Debeljak (GD Zelena jama Ljubljana) 64,90
2. Martina Šegavić (GK Sokol Karlovac) 64,30
3. Leontina Kečan Komič (GD Zelana jama Ljubljana) 63,90

Ekipno
1. GD Zelena jama Ljubljana 191,80
2. GK Sokol Karlovac 190,80
3. GK Dišpet Šibenik 166,50

Seniorke
1. Nina Mezak (GK Rijeka) 63,40
2. Hana Dolinar (GD Zelena jama Ljubljana) 61,80
3. Alenka Pipuš (GD Zelena jama Ljubljana) 61,40

Ekipno
1. GD Zelena jama Ljubljana 184,20

GIMNASTIČARI
Kadeti
1. Frano Sučić (GK Marjan Split) 116,90
2. Bartol Juradin (GK Marjan Split) 114,90
3. Jure Maras (GK Rijeka) 113,30

Juniori
1. Karlo Ninić (GK Rijeka) 114,10
2. Andre Poščić (GK Rijeka) 113,30
3. Andi Deković (GK Rijeka) 111,60

Ekipno
1. GK Rijeka 340,60

D mlađi kadeti
1. Mirko Barać (GK Gymsolin Solin) 114,00

Univerzalni program

Mlađi kadeti
1. Roko Zorić (GK Dišpet Šibenik) 115,820
2. Lukas Kukuljan Mesec (GK Rijeka) 115,770
3. Roko Marjanović (GK Rijeka) 115,344

Ekipno
1. GK Rijeka 456,264
2. GK Dišpet Šibenik 387,620

Rezultati 4. turnir – Sv. Mihovil (.pdf 926kb)