Izdvojeno

Tin Srbić srebrni u Cottbusu!

Najbolji hrvatski gimnastičar te najbolji sportaš Hrvatske u 2017. godini Tin Srbić osvojio je srebrnu medalju na Svjetskom kupu u njemačkom Cottbusu. Nakon apsolutne dominacije u prekjučerašnjim kvalifikacijama, Tin je i danas dominirao natjecanjem sve do pojave posljednjeg natjecatelja, aktualnog svjetskog prvaka, Nizozemca Epkea Zonderlanda (14.866). Tin se tako na … Saznajte više

Seligman šesti, Ude osmi u finalu Cottbusa

Prvog finalnog dana Svjetskog kupa u njemačkom Cottbusu nastupila su dvojica hrvatskih gimnastičara. Na konju s hvataljkama što bolji plasman tražili su Filip Ude i Robert Seligman, peti, odnosno osmi iz prekjučerašnjih kvalifikacija. Robert Seligman za vježbu na svojoj najjačoj spravi zaradio je ocjenu 14.300 te pritom zauzeo šesto mjesto. … Saznajte više

Tin Srbić prvim mjestom kvalifikacija u finalu Cottbusa!

Najbolji sportaš Hrvatske u 2017. godini, gimnastičar Tin Srbić, četvrtoplasirani s netom završenog Svjetskog prvenstva u Dohi, na Svjetskom se kupu u njemačkom Cottbusu plasirao u finale svoje najjače discipline – preče. U današnjim kvalifikacijama Tin je u potpunosti pomeo konkurenciju od 44 prečaša te s ocjenom 14.533 zauzeo prvo … Saznajte više

Ude i Seligman u finalu Cottbusa!

Hrvatski gimnastičari Filip Ude i Robert Seligman plasirali su se u finale konja s hvataljkama na Svjetskom kupu u njemačkom Cottbusu. Prvog dana kvalifikacija na prvom svjetskom kupu nakon Svjetskog prvenstva nastupila su trojica hrvatskih gimnastičara – Filip Ude, Robert Seligman i Aurel Benović. Iskusni dvojac Ude – Seligman na … Saznajte više

Tin Srbić četvrti na svijetu!

Najbolji hrvatski gimnastičar, prošlogodišnji osvajač svjetskog zlata iz Montreala, Tin Srbić u finalu je Svjetskog prvenstva u katarskoj Dohi osvojio četvrto mjesto na preči. U finalu posljednje sprave na ovogodišnjem Svjetskom gimnastičkom prvenstvu najbolji je sportaš Hrvatske, Tin Srbić s osvojenom ocjenom 14.500 zauzeo četvrto mjesto. Svjetski prvak ponovno je … Saznajte više

Sjajni Tin Srbić u finalu Svjetskog prvenstva!

Nakon dva dana cjelodnevnih kvalifikacija svjetskog prvenstva u Dohi aktualni svjetski prvak na preči Tin Srbić plasirao se u novo finale svoje najjače discipline. Hrvatska je muška reprezentacija bila smještena u subdiviziju 2 koja je svoje vježbe u svim disciplinama odradila još jučer te je na konačni poredak morala čekati … Saznajte više