Izdvojeno

Tin Srbić viceprvak Europe!

Najbolji hrvatski gimnastičar Tin Srbić na Europskom je prvenstvu u Szczecinu osvojio srebrnu medalju! U svom prvom europskom finalu u karijeri Tin Srbić s fantastičnom ocjenom, dosad najvišom zarađenom – 14.900, osvojio je titulu drugog najboljeg prečaša Europe. – Stvarno sam još pod dojmom tako da mi je malo teško … Saznajte više

Tin Srbić finalist Europskog prvenstva u Szczecinu!

Najbolji hrvatski gimnastičar, osvajač svjetskog zlata na preči 2017. godine, Tin Srbić sjajnim se trećim mjestom današnjih kvalifikacija plasirao u finale Europskog prvenstva. Tin Srbić u današnjim je kvalifikacijama za svoju vježbu ocjenjen s visokih 14.500 bodova. Prvo mjesto zauzeo je ruski gimnastičar Artur Dalaloyan (14.666), dok je drugoplasirani bio … Saznajte više

Najbolji hrvatski gimnastičari u lovu na medalje Europskog prvenstva u…

Tri gimnastičarke i šest gimnastičara od 10.-14. travnja predstavljat će Hrvatsku na još jednom velikom natjecanju. Poljski grad Szczecin domaćin je 8. Europskog prvenstva za žene i muškarce. Na Europskom prvenstvu u Szczecinu nastupit će, mogli bismo reći, nikad brojnija Hrvatska reprezentacija. U konkurenciji seniorki Hrvatsku će predstavljati već iskusne … Saznajte više

Božić i Sambol na Svjetskom kupu u Pesaru

Hrvatske ritmičarke ovoga vikenda očekuje nastup na njihovom prvom Svjetskom kupu ove sezone – onom u talijanskom Pesaru. Hrvatsku će ritmičku reprezentaciju na talijanskom tepihu predstavljati dvije seniorke – Laura Božić i Lana Sambol, dok će u njihovoj pratnji biti trenerica Nika Roberta Crevatini te sutkinja Mirjana Starčević Bosnar. Djevojkama … Saznajte više

Tin Srbić zlatni u finalu Dohe!

Najbolji hrvatski gimnastičar Tin Srbić još je jednom pokorio konkurenciju te s visokih 14.400 bodova osvojio zlato na Svjetskom kupu u katarskoj Dohi. Bivši svjetski prvak na preči danas je u posljednjoj provjeri uoči Europskog prvenstva u Szczecinu zauzeo prvo mjesto u finalu svoje najjače discipline. Nakon najboljeg rezultata prekjučerašnjih … Saznajte više

Filip Ude osmi u Dohi

Hrvatski gimnastičar Filip Ude zauzeo je osmo mjesto u današnjem finalu konja s hvataljkama na Svjetskom kupu u katarskoj Dohi. Bivši svjetski, europski i olimpijski doprvak u današnjem je finalu zbog dva para sa sprave zaradio ocjenu 11.663 što je bilo dovoljno tek za osmo, odnosno posljednje mjesto među najboljim … Saznajte više

Filip Ude u finalu Dohe!

Hrvatski gimnastičar Filip Ude plasirao se u finale Svjetskog kupa u Dohi. Bivši svjetski, europski i olimpijski viceprvak u današnjim je kvalifikacijama konja s hvataljkama zauzeo sedmo mjesto. U žestokoj konkurenciji treće postaje Svjetskog kupa u ovoj godini, Filip Ude pronašao je put do finala na drugom natjecanju za redom. … Saznajte više

Tin Srbić srebrni u Bakuu!

Ponajbolji hrvatski gimnastičar Tin Srbić u finalu preče na Svjetskom kupu u Bakuu s visokih je 14.600 bodova zauzeo drugo mjesto. Drugo ovosezonsko finale Tinu je donijelo novu medalju. U finalu njegove najjače discipline – preče, bolji je od Tina bio samo legendarni Nizozemac Epke Zonderland, i to za 0,033 … Saznajte više

Tri hrvatska finala na Svjetskom kupu u Bakuu!

Ana Đerek, Tin Srbić i Filip Ude plasirali su se u finala Svjetskog gimnastičkog kupa u Bakuu nakon što su ostvarili odlične rezultate u današnjim kvalifikacijama svojih najjačih sprava. Prvo ovosezonsko finale na svom prvom kupu u 2019. godini danas je izborila Ana Đerek. Đerek je u kvalifikacijama partera zauzela … Saznajte više