Novosti

Upis učenika u razredne odjele za sportaše u šk. godini 2017/2018

Sukladno Odluci Ministarstva znanosti i obrazovanja klasa:602-03/17-06/00015, ur. broj:533-25-17-0005 od 12.05.2017. objavljuje se Preliminarna rang lista za upise u razredne odjele za sportaše u školskoj godini 2017/2018. Prigovori kandidata mogu se poslati na e-mail adresu HGS-a: hgsa@net.hr zaključno s 18.06.2017. u ponoć. Za sva dodatna pitanja možete se obratiti glavnoj … Saznajte više

Srbić i Đerek u finalu, Možnik prva rezerva

Hrvatska gimnastička reprezentacija na svom najdražem Svjetskom kupu, Grand Prix Osijek Žito Challenge cupu, imati će šest finalista! Nakon što su kvalifikacije u četvrtak uspješno odradili Robert Seligman i Matija Baron izborivši subotnja finala na konju s hvataljkama, te Tijana Tkalčec i Ema Kajić na preskoku, drugog kvalifikacijskog dana u … Saznajte više

Najduža “ljudska špaga” na svijetu spojila obale Drave

Osijek odbrojava dane do početka Svjetskog gimnastičkog kupa, koji u četvrtak starta u Gradskom vrtu, no, grad na Dravi već je počeo disati gimnastički. Gimnastičko društvo Osijek Žito okupilo je sugrađane na Dravskom mostu, čak 442 Osječana sudjelovala su u zanimljivoj akciji u kojoj su zajedničkim snagama napravili špagu dugu … Saznajte više

Tin Srbić osvojio zlato na Svjetskom kupu u Kopru!

Hrvatski gimnastički reprezentativac Tin Srbić osvojio je zlato na preči posljednjeg finalnog dana Svjetskog kupa u Kopru! Ovom 20-godišnjaku zagrebačkog ZTD Hrvatskog sokola ovo je prvo zlato u karijeri i nastavak odličnog niza na turnirima SK-a. Prošle godine je u četiri prilike osvojio četiri brončane medalje (Baku, Ljubljana, Osijek i … Saznajte više

Tkalčec peta na preskoku SK-a u Kopru

Hrvatska gimnastičarka Tijana Tkalčec zauzela je peto mjesto u finalu preskoka na Svjetskom kupu u Kopru. U posljednjoj pripremi pred Svjetski kup u Osijeku (18-21. svibnja), Čakovčanka se gimnastičkim nastupima vratila s jako dobrim izdanjem skupivši 13,450 bodova. Pobijedila je Brazilka Rebeca Andrade ispred dvije svježe europske finalistice, Mađarice Bolgarke … Saznajte više

Tkalčec i Srbić u finalu Svjetskog kupa u Kopru

Hrvatska će imati dvoje finalista na Svjetskom gimnastičkom kupu u slovenskom Kopru. Tin Srbić kao najbolji u kvalifikacijama izborio je nedjeljno finale na preči skupivši 14,400 bodova, a to će našem reprezentativcu biti treće finale u tri ovosezonska turnira SK-a. U Bakuu je završio kao šesti, dok je u Dohi … Saznajte više