Novosti

Seligman šesti u Cottbusu

Hrvatski reprezentativac Robert Seligman zauzeo je šesto mjesto u finalu konja s hvataljkama na Svjetskom gimnastičkom kupu u Cottbusu. Osječanin je u Lausitz Areni za vježbu sa startom 6,1 ocijenjen sa 14,433 boda. Slavlje je očekivano pripalo Kinezu Hao Wengu koji je 44. Turnier der Meister osvojio sa 15,000 bodova. … Saznajte više

Robert Seligman u finalu Svjetskog kupa u Cottbusu!

Robert Seligman plasirao se u subotnje finale Svjetskog kupa u Cottbusu! Hrvatski gimnastičar večeras je u Njemačkoj s ocjenom 14,366 zauzeo 6. mjesto kvalifikacija među čak 45 vježbača na konju s hvataljkama. Drugi hrvatski reprezentativac, još jedan Osječanin, Renato Prpić, zbog pada na drugom „spindlu“ završio je svoj nastup na … Saznajte više

Krce i Gorički proglašeni trenerima-predavačima KIF-a

Kineziološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu proslavio je 60. rođendan, a na velikoj svečanosti dekan prof. dr. sc. Tomislav Krističević između ostalih dodijelio je i posebna priznanja dvojici hrvatskih gimnastičkih trenera i ujedno svojim bivšim studentima. Za uspješan trenerski rad i izuzetna postignuća KIF je počasnim trenerom-predavačem Studijskog centra za izobrazbu … Saznajte više

Seligman i Prpić otvaraju novi lov na Igre u Tokiju

Samo mjesec dana od Svjetskog prvenstva u Stuttgartu na kojem je Hrvatska dobila dvoje sigurnih putnika na Olimpijske igre u Tokio, viceprvaka svijeta na preči Tina Srbića i sjajnu Anu Đerek, hrvatska gimnastička reprezentacija ponovno je na velikoj svjetskoj sceni. Od četvrtka do nedjelje (21-24. studenoga) njemački grad Cottbus domaćin … Saznajte više

Iza hrvatskih gimnastičara još jedno uspješno izdanje Šalamunovog memo…

Slovenski Maribor proteklog je vikenda bio domaćin 52. Šalamunovog memorijala. Mladi hrvatski gimnastičari i ove su godine ostvarili odlične rezultate na novom izdanju međunarodnog turnira u susjednoj nam državi. Devetero gimnastičara i gimnastičarki pod okriljem Hrvatskog gimnastičkog saveza osvojilo je niz medalja, čime su potvrdili kako su mlade hrvatske snage … Saznajte više