Hrvatska finala (ž)

Sva hrvatska finala na Svjetskim kupovima – ŽENE

2005.
Cottbus
6. mjesto – Tina Erceg (tlo)
9. mjesto – Tina Erceg (greda)

Maribor
SREBRO – Tina Erceg (tlo)
4. mjesto – Tina Erceg (preskok)
4. mjesto – Tina Erceg (dvovisinske ruče)
5. mjesto – Tijana Korent (preskok)
6. mjesto – Tina Erceg (greda)

2006.
Maribor
SREBRO – Tina Erceg (dvovisinske ruče)
BRONCA – Tina Erceg (preskok)
4. mjesto – Tijana Korent (preskok)
7. mjesto – Tina Erceg (tlo)
8. mjesto – Tanja Delladio (dvovisinske ruče)
8. mjesto – Tanja Delladio (greda)
8. mjesto – Tijana Korent (tlo)

2007.
Maribor
7. mjesto – Tina Erceg (dvovisinske ruče)
7. mjesto – Tanja Delladio (preskok)
8. mjesto – Tina Erceg (preskok)
8. mjesto – Tina Erceg (tlo)

2009.
Stuttgart
6. mjesto – Tijana Korent (preskok)

Doha
SREBRO – Tina Erceg (tlo)
SREBRO – Tina Erceg (greda)
BRONCA – Tijana Korent (preskok)

Moskva
4. mjesto – Tina Erceg (tlo)
5. mjesto – Tijana Korent (preskok)

Osijek
SREBRO – Tijana Korent (preskok)
BRONCA – Tina Erceg (tlo)
BRONCA – Tina Erceg (greda)

Maribor
6. mjesto – Tijana Korent (preskok)
7. mjesto – Tina Erceg (tlo)
7. mjesto – Tina Erceg (greda)

2010.
Stuttgart
4. mjesto – Tijana Korent (preskok)
Cottbus
8. mjesto – Tijana Korent (preskok)

Doha
SREBRO – Tijana Korent (preskok)
SREBRO – Tina Erceg (greda)
4. mjesto – Tina Erceg (tlo)

Ostrava
ZLATO – Tijana Korent (preskok)
8. mjesto – Tijana Korent (tlo)

Osijek
SREBRO – Tina Erceg (tlo)
BRONCA – Tijana Korent (preskok)

2011.
Osijek
BRONCA – Tina Erceg (tlo)
4. mjesto – Tijana Korent (preskok)
7. mjesto – Dina Madir (preskok)

Maribor
SREBRO – Tina Erceg (dvovisinske ruče)
BRONCA – Tina Erceg (tlo)
6. mjesto – Dina Madir (preskok)
7. mjesto – Tina Erceg (greda)

2012.
Osijek
4. mjesto – Tijana Korent (preskok)
5. mjesto – Tina Erceg (tlo)
8. mjesto – Tina Erceg (greda)

Maribor
ZLATO – Tina Erceg (tlo)
BRONCA – Tijana Korent (preskok)
Ghent
6. mjesto – Tijana Korent (preskok)

2013.
Osijek
8. mjesto – Ema Kajić (preskok)

2014.
Ljubljana
SREBRO – Ana Đerek (preskok)
5. mjesto – Ema Kajić (preskok)
8. mjesto – Ana Đerek (tlo)

Osijek
5. mjesto – Ana Đerek (preskok)
8. mjesto – Ana Đerek (tlo)

Anadia
5. mjesto – Tijana Korent (preskok

Medellin
SREBRO – Ana Đerek (preskok)
7. mjesto – Ema Kajić (preskok)

2015.
Osijek
5. mjesto – Ana Đerek (tlo)
7. mjesto – Ana Đerek (preskok)

2016.
Osijek
5. mjesto – Ema Kajić (preskok)
Szombathely
BRONCA – Dora Kranželić (tlo)

2017.

Doha
BRONCA – Ana Đerek (tlo)
5. mjesto – Ana Đerek (greda)

Koper
5. mjesto – Tijana Korent (preskok)

Osijek
6. mjesto – Tijana Korent (preskok)
6. mjesto – Ana Đerek (tlo)
7. mjesto – Ema Kajić (preskok)

Szombathely
4. mjesto – Ana Đerek (tlo)

Pariz
7. mjesto – Ema Kajić (preskok)

2018.
Baku
ZLATO – Ana Đerek (tlo)

Osijek
5. mjesto – Tijana Korent (preskok)

Koper
5. mjesto – Tijana Korent (preskok)

Guimaraes
5. mjesto – Tijana Korent (preskok)
8. mjesto – Christina Zwicker (tlo)

Mersin
5. mjesto – Ema Kajić (preskok)
6. mjesto – Ira Benčinić (greda)
6. mjesto – Christina Zwicker (tlo)
7. mjesto – Ira Benčinić (tlo)
8. mjesto – Petra Furač (greda)
8. mjesto – Christina Zwicker (preskok)

Szombathely
5. mjesto – Tijana Korent (preskok)

Pariz
4. mjesto – Ana Đerek (tlo)
5. mjesto – Tijana Korent (preskok)
5. mjesto – Ana Đerek (greda)

2019.
Baku
6. mjesto – Ana Đerek (tlo)

Osijek
ZLATO – Ana Đerek (tlo)
4. mjesto – Ana Đerek (greda)
5. mjesto – Tijana Korent (preskok)

Koper
8. mjesto – Tijana Korent (preskok)

Mersin
BRONCA – Tijana Korent (preskok)
4. mjesto – Tina Zelčić (greda)

Guimaraes
SREBRO – Tijana Korent (preskok)
SREBRO – Ana Đerek (greda)
BRONCA – Ana Đerek (tlo)
6. mjesto – Petra Furač (preskok)
8. mjesto – Petra Furač (tlo)

2020.
Baku
Tijana Korent (preskok) – turnir prekinut zbog koronavirusa

Szombathely
ZLATO – Christina Zwicker (greda)
7. mjesto – Tijana Korent (preskok)
7. mjesto – Tina Zelčić (greda)
8. mjesto – Christina Zwicker (tlo)