Hrvatska finala

Sva hrvatska finala na Svjetskim kupovima

1996.
Cottbus
ZLATO – Aleksej Demjanov (karike)
4. mjesto – Aleksej Demjanov (ruče)

Pariz
SREBRO – Aleksej Demjanov (karike)
BRONCA – Aleksej Demjanov (tlo)

1997.
Cottbus
ZLATO – Aleksej Demjanov (karike)
ZLATO – Aleksej Demjanov (preča)
BRONCA – Aleksej Demjanov (ruče)

1998.
Cottbus
6. mjesto – Aleksej Demjanov (karike)

Glasgow
4. mjesto – Aleksej Demjanov (karike)

1999.
Pariz
SREBRO – Aleksej Demjanov (karike)

Zürich
9. mjesto – Aleksej Demjanov (karike)

Pusan
6. mjesto – Aleksej Demjanov (karike)

2000.
Ljubljana
5. mjesto – Timur Kuzmin (konj s hvataljkama)

2005.
New York
BRONCA – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
8. mjesto – Tomislav Marković (tlo)

Ghent
ZLATO – Robert Seligman (konj s hvataljkama)

Cottbus
6. mjesto – Tina Erceg (tlo)
8. mjesto – Filip Ude (konj s hvataljkama)
9. mjesto – Tina Erceg (greda)

Glasgow
4. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)

Maribor
SREBRO – Tina Erceg (tlo)
4. mjesto – Tina Erceg (preskok)
4. mjesto – Tina Erceg (dvovisinske ruče)
5. mjesto – Tijana Korent (preskok)
5. mjesto – Filip Ude (preskok)
6. mjesto – Tina Erceg (greda)
6. mjesto – Marko Brez (preča)
7. mjesto – Filip Ude (tlo)
8. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)

2006.
Moskva
ZLATO – Filip Ude (tlo)
5. mjesto – Filip Ude (konj s hvataljkama)
8. mjesto – Marijo Možnik (preča)

Teheran
BRONCA – Ivica Bago (tlo)
4. mjesto – Tomislav Marković (tlo)
4. mjesto – Ivica Bago (preskok)

Stuttgart
6. mjesto – Filip Ude (tlo)

Šangaj
BRONCA – Robert Seligman (konj s hvataljkama)

Maribor
ZLATO – Filip Ude (tlo)
ZLATO – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
SREBRO – Tina Erceg (dvovisinske ruče)
BRONCA – Tina Erceg (preskok)
4. mjesto – Tijana Korent (preskok)
7. mjesto – Tina Erceg (tlo)
8. mjesto – Tanja Delladio (dvovisinske ruče)
8. mjesto – Tanja Delladio (greda)
8. mjesto – Tijana Korent (tlo)
8. mjesto – Marijo Možnik (preča)

Glasgow
BRONCA – Robert Seligman (konj s hvataljkama)

Ghent
BRONCA – Filip Ude (tlo)
4. mjesto – Marko Brez (preča)
5. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
6. mjesto – Filip Ude (konj s hvataljkama)

Cottbus
7. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)

Sao Paulo
4. mjesto – Filip Ude (tlo)
7. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)

2007.
Maribor
BRONCA – Filip Ude (ruče)
BRONCA – Marijo Možnik (preča)
4. mjesto – Filip Ude (konj s hvataljkama)
4. mjesto – Filip Ude (preskok)
7. mjesto – Tina Erceg (dvovisinske ruče)
7. mjesto – Tanja Delladio (preskok)
8. mjesto – Tina Erceg (preskok)
8. mjesto – Tina Erceg (tlo)
8. mjesto – Filip Ude (tlo)

Stuttgart
SREBRO – Robert Seligman (konj s hvataljkama)

Glasgow
5. mjesto – Filip Ude (tlo)
8. mjesto – Filip Ude (konj s hvataljkama)

Moskva
5. mjesto – Filip Ude (tlo)
7. mjesto – Filip Ude (preskok)

Šangaj
6. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)

Ostrava
ZLATO – Tomislav Marković (tlo)
6. mjesto – Kris Marček (konj s hvataljkama)

2008.
Doha
BRONCA – Tomislav Marković (tlo)
7. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
8. mjesto – Marko Brez (preča)

Cottbus
BRONCA – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
8. mjesto – Filip Ude (tlo)

Maribor
SREBRO – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
5. mjesto – Marijo Možnik (preča)

Glasgow
5. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
6. mjesto – Marijo Možnik (preča)

Ostrava
ZLATO – Tomislav Marković (tlo)
BRONCA – Marijo Možnik (preča)
5. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)

Tianjin
SREBRO – Filip Ude (konj s hvataljkama)
BRONCA – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
8. mjesto – Filip Ude (tlo)

Moskva
6. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
8. mjesto – Filip Ude (tlo)

Barcelona
5. mjesto – Tomislav Marković (tlo)
5. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
5. mjesto – Marijo Možnik (preča)

Szombathely
SREBRO – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
4. mjesto – Marijo Možnik (preča)

Stuttgart
4. mjesto – Tomislav Marković (tlo)

Madrid
6. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)

2009.
Montreal
ZLATO – Marijo Možnik (preča)

Cottbus
8. mjesto – Tomislav Marković (tlo)

Glasgow
4. mjesto – Tomislav Marković (tlo)
5. mjesto – Marijo Možnik (preča)

Stuttgart
BRONCA – Marijo Možnik (preča)
6. mjesto – Tijana Korent (preskok)
6. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
7. mjesto – Filip Ude (tlo)

Doha
ZLATO – Tomislav Marković (tlo)
SREBRO – Tina Erceg (tlo)
SREBRO – Tina Erceg (greda)
BRONCA – Tijana Korent (preskok)
5. mjesto – Marijo Možnik (preča)

Moskva
4. mjesto – Tina Erceg (tlo)
4. mjesto – Filip Ude (tlo)
4. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
5. mjesto – Tijana Korent (preskok)
6. mjesto – Tomislav Marković (tlo)
7. mjesto – Filip Ude (konj s hvataljkama)

Osijek
SREBRO – Tijana Korent (preskok)
SREBRO – Tomislav Marković (tlo)
BRONCA – Tina Erceg (tlo)
BRONCA – Tina Erceg (greda)
BRONCA – Marijo Možnik (preča)
4. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
8. mjesto – Marko Brez (konj s hvataljkama)

Maribor
BRONCA – Filip (tlo)
4. mjesto – Tomislav Marković (tlo)
6. mjesto – Tijana Korent (preskok)
7. mjesto – Tina Erceg (tlo)
7. mjesto – Tina Erceg (greda)
8. mjesto – Nikola Dudek (ruče)

2010.
Pariz
SREBRO – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
5. mjesto – Tomislav Marković (tlo)

Glasgow
ZLATO – Marijo Možnik (preča)

Stuttgart
SREBRO – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
4. mjesto – Tijana Korent (preskok)
8. mjesto – Filip Ude (konj s hvataljkama)

Ghent
BRONCA – Tomislav Marković (tlo)
5. mjesto – Marijo Možnik (preča)

Cottbus
6. mjesto – Filip Ude (tlo)
8. mjesto – Tijana Korent (preskok)
8. mjesto – Filip Ude (konj s hvataljkama)

Doha
SREBRO – Tijana Korent (preskok)
SREBRO – Tina Erceg (greda)
4. mjesto – Tina Erceg (tlo)
4. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
5. mjesto – Tomislav Marković (tlo)
6. mjesto – Filip Ude (konj s hvataljkama)
7. mjesto – Marijo Možnik (preča)

Maribor
SREBRO – Marijo Možnik (preča)

Ostrava
ZLATO – Tijana Korent (preskok)
ZLATO – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
8. mjesto – Tijana Korent (tlo)
8. mjesto – Marijo Možnik (preča)

Moskva
4. mjesto – Filip Ude (konj s hvataljkama)
6. mjesto – Marijo Možnik (preča)
8. mjesto – Filip Ude (tlo)

Osijek
ZLATO – Tomislav Marković (tlo)
ZLATO – Marijo Možnik (preča)
SREBRO – Tina Erceg (tlo)
SREBRO – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
BRONCA – Tijana Korent (preskok)
BRONCA – Filip Ude (konj s hvataljkama)
5. mjesto – Filip Ude (tlo)

2011.
Cottbus
SREBRO – Tomislav Marković (tlo)

Pariz
BRONCA – Marijo Možnik (Preča)

Osijek
ZLATO – Tomislav Marković (tlo)
SREBRO – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
BRONCA – Tina Erceg (tlo)
BRONCA – Marijo Možnik (preča)
4. mjesto – Tijana Korent (preskok)
7. mjesto – Dina Madir (preskok)

Maribor
SREBRO – Tina Erceg (dvovisinske ruče)
BRONCA – Tina Erceg (tlo)
6. mjesto – Dina Madir (preskok)
7. mjesto – Tina Erceg (greda)
8. mjesto – Andrej Korosteljev (tlo)

Ostrava
6. mjesto – Tomislav Marković (tlo)

Szombathely
4. mjesto – Filip Boroša (tlo)
4. mjesto – Vinko Kirinić (konj s hvataljkama)
5. mjesto – Andrej Korosteljev (konj s hvataljkama)
5. mjesto – Filip Boroša (preča)

Moskva
SREBRO – Marijo Možnik (preča)
BRONCA – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
4. mjesto – Filip Ude (konj s hvataljkama)

2012.
Cottbus
BRONCA – Tomislav Marković (tlo)
4. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)

Doha
SREBRO – Tomislav Marković (tlo)
8. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)

Osijek
4. mjesto – Tijana Korent (preskok)
5. mjesto – Tina Erceg (tlo)
5. mjesto – Tomislav Marković (tlo)
5. mjesto – Marijo Možnik (preča)
6. mjesto – Filip Ude (konj s hvataljkama)
8. mjesto – Tina Erceg (greda)
Maribor
ZLATO – Tina Erceg (tlo)
SREBRO – Marijo Možnik (preča)
BRONCA – Tijana Korent (preskok)
6. mjesto – Andrej Korosteljev (tlo)

Ghent
4. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
6. mjesto – Tijana Korent (preskok)

Ostrava
BRONCA – Marijo Možnik (preča)
4. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
5. mjesto – Andrej Korosteljev (tlo)

2013.
La Roche-sur-Yon
BRONCA – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
BRONCA – Marijo Možnik (preča)

Cottbus
5. mjesto – Filip Ude (konj s hvataljkama)
7. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)

Doha
ZLATO – Marijo Možnik (preča)
6. mjesto – Andrej Korosteljev (tlo)

Ljubljana
BRONCA – Marijo Možnik (preča)
4. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
6. mjesto – Filip Ude (konj s hvataljkama)
Anadia
5. mjesto – Tomislav Marković (tlo)

Osijek
BRONCA – Tomislav Marković (tlo)
BRONCA – Andrej Korosteljev (tlo)
BRONCA – Filip Ude (konj s hvataljkama)
8. mjesto – Ema Kajić (preskok)

2014.
Cottbus
BRONCA – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
6. mjesto – Filip Ude (konj s hvataljkama)
7. mjesto – Filip Ude (tlo)

Doha
SREBRO – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
4. mjesto – Tomislav Marković (tlo)
4. mjesto – Marijo Možnik (preča)

Ljubljana
SREBRO – Ana Đerek (preskok)
SREBRO – Tomislav Marković (tlo)
SREBRO – Filip Ude (konj s hvataljkama)
4. mjesto – Filip Ude (tlo)
4. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
4. mjesto – Anton Kovačević (preča)
5. mjesto – Ema Kajić (preskok)
8. mjesto – Ana Đerek (tlo)
Osijek
ZLATO – Tomislav Marković (tlo)
ZLATO – Filip Ude (konj s hvataljkama)
ZLATO – Marijo Možnik (preča)
BRONCA – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
4. mjesto – Anton Kovačević (preča)
5. mjesto – Ana Đerek (preskok)
7. mjesto – Filip Ude (tlo)
8. mjesto – Ana Đerek (tlo)

Anadia
SREBRO – Marijo Možnik (preča)
5. mjesto – Tijana Korent (preskok
6. mjesto – Kristijan Vugrinski (konj s hvataljkama)
8. mjesto – Leonardo Kušan (konj s hvataljkama)

Medellin
SREBRO – Ana Đerek (preskok)
SREBRO – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
7. mjesto – Ema Kajić (preskok)

2015.
Cottbus
8. mjesto – Matija Baron (konj s hvataljkama)
– Tin Srbić (preča) – NIJE NASTUPIO U FINALU

Doha
SREBRO – Matija Baron (konj s hvataljkama)
4. mjesto – Tomislav Marković (tlo)
4. mjesto – Marijo Možnik (preča)
8. mjesto – Andrej Korosteljev (tlo)
Ljubljana
SREBRO – Filip Ude (konj s hvataljkama)
4. mjesto – Tomislav Marković (tlo)

Sao Paulo
7. mjesto – Leonardo Kušan (konj s hvataljkama)

Varna
ZLATO – Tomislav Marković (tlo)

Anadia
7. mjesto – Tomislav Marković (tlo)

Osijek
SREBRO – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
4. mjesto – Marijo Možnik (preča)
5. mjesto – Ana Đerek (tlo)
6. mjesto – Leonardo Kušan (konj s hvataljkama)
7. mjesto – Ana Đerek (preskok)

2016.
Baku
BRONCA – Tin Srbić (preča)
5. mjesto – Tomislav Marković (tlo)
5. mjesto – Renato Prpić (konj s hvataljkama)

Doha
SREBRO – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
BRONCA – Marijo Možnik (preča)

Ljubljana
BRONCA – Tin Srbić (preča)
BRONCA – Kristijan Vugrinski (konj s hvataljkama)
4. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
5. mjesto – Anton Kovačević (preča)

Osijek
BRONCA – Tin Srbić (preča)
4. mjesto – Filip Ude (konj s hvataljkama)
5. mjesto – Ema Kajić (preskok)
5. mjesto – Tomislav Marković (tlo)
5. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)

Varna
SREBRO – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
6. mjesto – Tomislav Marković (tlo)

Anadia
SREBRO – Filip Ude (konj s hvataljkama)
4. mjesto – Tomislav Marković (tlo)
5. mjesto – Marijo Možnik (preča)

Szombathely
BRONCA – Dora Kranželić (tlo)
BRONCA – Tin Srbić (preča)
5. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
6. mjesto – Anton Kovačević (preča)

2017.
Baku
SREBRO – Anton Kovačević (preča)
BRONCA – Filip Ude (konj s hvataljkama)
6. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
6. mjesto – Tin Srbić (preča)

Doha
SREBRO – Tin Srbić (preča)
BRONCA – Ana Đerek (tlo)
5. mjesto – Ana Đerek (greda)
5. mjesto – Filip Ude (konj s hvataljkama)

Koper
ZLATO – Tin Srbić (preča)
5. mjesto – Tijana Korent (preskok)

Osijek
ZLATO – Tin Srbić (preča)
SREBRO – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
BRONCA – Matija Baron (konj s hvataljkama)
6. mjesto – Tijana Korent (preskok)
6. mjesto – Ana Đerek (tlo)
7. mjesto – Ema Kajić (preskok)

Varna
BRONCA – Jakov Vlahek (konj s hvataljkama)
BRONCA – Anton Kovačević (preča)

Szombathely
BRONCA – Filip Ude (konj s hvataljkama)
4. mjesto – Ana Đerek (tlo)
7. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)

Pariz
6. mjesto – Tin Srbić (preča)
7. mjesto – Ema Kajić (preskok)

Cottbus
5. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
8. mjesto – Anton Kovačević (preča)

2018.
Melbourne
8. mjesto – Kristijan Vugrinski (konj s hvataljkama)

Baku
ZLATO – Ana Đerek (tlo)
BRONCA – Anton Kovačević (preča)

Doha
ZLATO – Tin Srbić (preča)

Cottbus
SREBRO – Tin Srbić (preča)
6. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
8. mjesto – Filip Ude (konj s hvataljkama)

Osijek
ZLATO – Tin Srbić (preča)
5. mjesto – Tijana Korent (preskok)
5. mjesto – Anton Kovačević (preča)
6. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
8. mjesto – Filip Ude (konj s hvataljkama)

Koper
5. mjesto – Tijana Korent (preskok)

Guimaraes
5. mjesto – Tijana Korent (preskok)
8. mjesto – Christina Zwicker (tlo)

Mersin
5. mjesto – Ema Kajić (preskok)
6. mjesto – Ira Benčinić (greda)
6. mjesto – Christina Zwicker (tlo)
6. mjesto – Anton Kovačević (preča)
7. mjesto – Ira Benčinić (tlo)
8. mjesto – Petra Furač (greda)
8. mjesto – Christina Zwicker (preskok)

Szombathely
5. mjesto – Tijana Korent (preskok)
5. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
8. mjesto – Filip Ude (konj s hvataljkama)

Pariz
4. mjesto – Ana Đerek (tlo)
5. mjesto – Tijana Korent (preskok)
5. mjesto – Ana Đerek (greda)
6. mjesto – Tin Srbić (preča)

2019.
Melbourne
7. mjesto – Tin Srbić (preča)

Baku
SREBRO – Tin Srbić (preča)
6. mjesto – Ana Đerek (tlo)
6. mjesto – Filip Ude (konj s hvataljkama)

Doha
ZLATO – Tin Srbić (preča)
8. mjesto – Filip Ude (konj s hvataljkama)

Cottbus
6. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)

Zhaoqing
8. mjesto – Matija Baron (konj s hvataljkama)

Osijek
ZLATO – Ana Đerek (tlo)
ZLATO – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
4. mjesto – Ana Đerek (greda)
5. mjesto – Tijana Korent (preskok)
6. mjesto – Tin Srbić (preča)
7. mjesto – Aurel Benović (tlo)

Koper
BRONCA – Aurel Benović (tlo)
8. mjesto – Tijana Korent (preskok)

Mersin
ZLATO – Aurel Benović (tlo)
BRONCA – Tijana Korent (preskok)
4. mjesto – Tina Zelčić (greda)
4. mjesto – Renato Prpić (konj s hvataljkama)

Szombathely
7. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)

Pariz
ZLATO – Tin Srbić (preča)

Guimaraes
SREBRO – Tijana Korent (preskok)
SREBRO – Ana Đerek (greda)
BRONCA – Ana Đerek (tlo)
6. mjesto – Petra Furač (preskok)
8. mjesto – Petra Furač (tlo)

2020.
Melbourne
8. mjesto – Robert Seligman (konj s hvataljkama)

Baku
Filip Ude (konj s hvataljkama) – turnir prekinut zbog koronavirusa
Tijana Korent (preskok) – turnir prekinut zbog koronavirusa

Szombathely
ZLATO – Christina Zwicker (greda)
ZLATO – Tin Srbić (preča)
SREBRO – Robert Seligman (konj s hvataljkama)
4. mjesto – Filip Ude (konj s hvataljkama)
7. mjesto – Tijana Korent (preskok)
7. mjesto – Tina Zelčić (greda)
8. mjesto – Christina Zwicker (tlo)