Izdvojeno

Žugec i Vlahek u finalu Mediteranskih igara

Skandal s prečom, Srbića prvo stavili u finale, pa postao 1. rezerva Mateo Žugec i Jakov Vlahek plasirali su se u finale konja s hvataljkama na Mediteranskim igrama u Oranu, dok je aktualno olimpijsko srebro, Tin Srbić, prva rezerva za finale preče. Dečki su svoj posao odradili još u ponedjeljak, … Saznajte više

Tin Srbić stjegonoša na otvaranju Mediteranskih igara!

Tin Srbić, aktualno olimpijsko srebro i bivši prvak i viceprvak svijeta te dvostruki viceprvak Europe na preči, imati će čast zajedno s karatisticom Lucijom Lesjak sutra u Oranu nositi hrvatsku zastavu na otvaranju Mediteranskih igara! Hrvatsku će u Alžiru sljedećih dana predstavljati 105 sportašica i sportaša i ukupno 172 članova … Saznajte više

Mateo Žugec zlatni na Svjetskom kupu u Kopru!

Mateo Žugec osvojio je zlato na konju s hvataljkama na Svjetskom kupu u Sloveniji! 20-godišnji Varaždinac, član GK Vindije, u svom trećem finalu Svjetskog kupa u karijeri osvojio je drugu medalju i u samo 3 tjedna srebru iz Varne dodao i zlato iz Kopru. Mateo, svojedobno četvrti junior Europe (2020.) … Saznajte više

Tamara Artić 26. na Europskom prvenstvu u Tel Avivu

Hrvatska seniorska reprezentacija u ritmičkoj gimnastici i više nego uspješno zaključila je svoje nastupe na Europskom prvenstvu u Tel Avivu. Tamara Artić (GK Vindija) bila je odlična u vježbi s čunjevima zauzevši 26. mjesto (28.450) među čak 70 ritmičarki koje su nastupile s ovim rekvizitom među kojima je bila i … Saznajte više