Novosti

Kriteriji sportske uspješnosti i preliminarna rang-lista za upis u raz…

Sukladno Uputama Središnjeg državnog ureda za šport objavljuju se Kriteriji sportske uspješnosti i preliminarna rang-lista za upis u razredne odjele za sportaše u školskoj godini 2024/2025. Kandidati mogu podnijeti prigovore na rang-listu u razdoblju 17 – 21. lipnja 2024. na e-mail adresu: hgs@hgs.hr Preliminarna rang-lista_Kandidati za sportske odjele – gimnastika … Saznajte više

Srbić drugi, Zelčić treća na Svjetskom kupu u Kopru!

Drugog finalnog dana Svjetskog gimnastičkog Challenge kupa u Kopru nastupilo je dvoje hrvatskih predstavnika. U jakoj konkurenciji na preči Tin Srbić osvojio je drugo mjesto. Na gredi Tina Zelčić završila je treća. Natjecanje u Kopru bio je posljednji Svjetski kup za gimnastičare i gimnastičarke uoči Olimpijskih igara u Parizu. Današnje … Saznajte više

Korent druga, Žugec treći na Svjetskom kupu u Kopru!

Prvog finalnog dana Svjetskog gimnastičkog Challenge kupa u Kopru nastupilo je troje hrvatskih predstavnika. Postolja su uspjeli dohvatiti Tijana Korent na preskoku te Mateo Žugec na konju s hvataljkama. Sara Šulekić na dvovisinskim ručama bila je osma. U finalu preskoka Tijana Korent nastupala je prva. 35-godišnja Čakovčanka opet je bila … Saznajte više

Tin Srbić u Kopru brusi formu za Pariz

Pred gimnastičarima i gimnastičarkama posljednji je Svjetski Challenge kup uoči Olimpijskih igara u Parizu. Domaćin je Koper od četvrtka do nedjelje, a put Slovenije otišlo je pet hrvatskih gimnastičara (Tin Srbić, Filip Ude, Mateo Žugec, Marko Jovičić, Filip Boroša) i četiri gimnastičarke (Tijana Korent, Tina Zelčić, Sara Šulekić, Mila Prpić). … Saznajte više